cilt bakımı

Cilt Bakımı

Yüzümüzün  kırışıklık, sivilce gibi sorunları vardır. Bu yüzden   cilt bakımına genç yaşta başlayıp cildin türüne uygun cilt bakımı yapılmalıdır... [Devamı]

Bağlantılar

    Son Yorumlar

Cilt Bakımı

Saç Bakımı

Vücut Bakımı

Güzellik ve Makyaj

Moda

A dan Z ye Diyetler

Sağlık ve Beslenme

Örgü Dantel Elişi

Gelinlik ve Abiye Modelleri

   Google Reklamları       |   Kategoriler

Cilt Bakımı
Cilt Sağlığı
Saç Bakımı
Saç Uzatma
Güzellik
Vücut Bakımı
Göğüs Bakımı
Suna Dumankaya

Diyet Fitnes
El ve Ayak Bakımı
İbrahim Saraçoğlu
Kadın Sağlığı
Makyaj
Sağlık ve Beslenme
Ender Saraç
Anne ve Bebek

 

Örgü Bikini Yapımı

Deniz mevsimi geldi geliyor, daha vaktimiz var böyle hoş bir plaj giysisi örmek için.

Kullanacağımız merserize yada yaz için imal edilen iplerden olabilir. serin tutar ve şık olur .İpliğe uygun tığ numarası seçerek işe başlayabiliriz dört no olabilir ancak yüncülerde yardımcı olabilir .

Beden ayarlamak için en kolay yöntem bikinimizi ölçerek zincir çekeriz sütyenin ilk parçasına başlarız ikili trabzanla ilk sıra tamamlanır ikinci sırada aynen örülür daha sonra her iki taraftan birer eksiltilir ve tamamlanır.

İkinci parçayıda bitirip üç trabzan yapıp uzatıp bikininin alt kısmına geçirip bağcığını yapıyoruz çevresine sık iğne yapiyoruz üçgenin tepesine boynumuza bağlanan ipi üç trabzanı uzatıp bağcığı da yapınca bikini üstü tamam .

Etek için belimize biraz bol gelecek şekilde zincir çekip bağlıyoruz ikili trabzan yaparak ilk sırayı tamamlıyoruz ikinci sıra araya birer zincir çekerek devam edilir. Eteğin yandan bağlanmasını istersek başta çektiğimiz zinciri bağlamadan devam edip düz bir şekilde örüp boyunu kendimize göre ayarlayıp bitiriyoruz.

Beline bağcıkla veya kemerle bağlıyabilir siniz resimdeki gibi .renk ve süsleme konusu sizin zevkinize kalmış .böyle bir kıyafetle pljda fark yaratın.

Aşağıdaki diğer örnekler de resim üzerinden çıkarabileceğiniz kadar kolay

Örgü Bikini Modeli

Örgü Bikini Modeli Örgü Bikini Modeli Örgü Bikini Modeli Örgü Bikini Modeli Örgü Bikini Modeli

 

Doa Kozmetik

Facebook SayfamızKapadokya' da Balayı Fırsatı

Reklam

2012 Burç Yorumları

Tavsiye Edenler

Son Yazılar

Widget RandomPosts not found.

The file '/widgets/RandomPosts/widget.ascx' does not exist.X

Widget EditorunSectikleri not found.

The file '/widgets/EditorunSectikleri/widget.ascx' does not exist.X

Son Yorumlar

Comment RSS

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan içerikler, genel bilgi amaçlı verilmiş ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Sitemiz herhangi bir uzmanın veya doktorun sitesi değildir.

Sağlık ve tıbbi konular hakkındaki bilgilerin kesin olduğunun, yan etkisi ya da zararı olmadığının kesin güvencesi yoktur. Sitemizde yer alan bilgiler, hiç bir zaman hastalıklara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılması ya da benimsenilmesinden sitemiz sorumlu sayılamaz. Kullanım riski Okuyuculara aittir.