duyuru
cilt bakımı

Cilt Bakımı

Yüzümüzün  kırışıklık, sivilce gibi sorunları vardır. Bu yüzden   cilt bakımına genç yaşta başlayıp cildin türüne uygun cilt bakımı yapılmalıdır... [Devamı]

Bağlantılar

    Son Yorumlar

Cilt Bakımı

Saç Bakımı

Vücut Bakımı

Güzellik ve Makyaj

Moda

A dan Z ye Diyetler

Sağlık ve Beslenme

Örgü Dantel Elişi

Gelinlik ve Abiye Modelleri

   Google Reklamları       |   Kategoriler

Cilt Bakımı
Cilt Sağlığı
Saç Bakımı
Saç Uzatma
Güzellik
Vücut Bakımı
Göğüs Bakımı
Suna Dumankaya

Diyet Fitnes
El ve Ayak Bakımı
İbrahim Saraçoğlu
Kadın Sağlığı
Makyaj
Sağlık ve Beslenme
Ender Saraç
Anne ve Bebek

2012 Burç Yorumları (Akrep Burcu)

Astroloji ve Burçlar

2012 Akrep Burcu

Sevgili akrep 2012 yılında evlilik ve ortaklık alanında bir değişim yaşayabilirsiniz. İşsiz olan akrepler başarılı olacakları bir iş bulabilir veya çocuklarının işe başlamalarıyla sevinebilirler. Bu yıl bazı akrepler kayıplar nedeniyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Mücadeleci ve rekabetçi davranışlar nedeniyle sorunlarla karşılaşılabilirsiniz.

Ortaklaşa konular nedeniyle mağdur duruma düşebilirsiniz. Eş nedeniyle bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Ortağınızla ilgili sorunlar çıkabilir. İlişkinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu yıl oturduğunuz evi değiştirme isteğinde bulunabilir ve bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Bazılarınız bu yıl yeni bir evcil hayvan edinebilir.

Şubat ayı gibi sizi biraz üzecek haberler alabilirsiniz. Bu haberler doğrultusunda bir akraba problemine çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekebilir. Şubat sonrası yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar gündemde olacaktır. Yılın ikinci yarısında iş hayatınızdaki yoğunluk artabilir. 

2012 Akrep Burcu İş Hayatı

Yılın ilk ayları maddi yönden zorlanıyorsunuz. Bu sıra gelecek hedeflerinizle ilgili riskli girişimlerden ve yeni başlangıçlardan kaçınmanız daha isabetli olabilir, Mart sonu gibi çok özel bir görüşmeniz olacak. İşlerinize bu dönemde biraz daha asılmanız gerekiyor. Yine bu dönemde umudunuzu kestiğiniz bir yerden beklediğiniz para, gelebilir. Ortak iş yaptığınız kişilerle aranızda sorunlar varsa, zekice hareket etmeniz son derece önemli. Yılın ikinci yarısı iş arkadaşlarınızla uyumunuzun daha arttığını ve daha huzurlu bir iş hayatının sizi beklediğini göreceksiniz. Herhangi bir ortaklığı olmayan kendi işinin başında olan akreplerin ise bu yıl işlerinde çok fazla iniş çıkışlar görülmüyor.

2012 Akrep Burcu Aşk Hayatı

Eğer siz bir erkekseniz yılın ilk dönemi ilişkiniz oldukça sorunlu hale girebilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamalar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinizin büyük bir kavga ile noktalanması olası.  Yılın ikinci yarısı gerginlik içinde olacağınız sorunlu ve kısa süreli ilişkiler yaşanabilir. Yanlış anlaşıldığınız için küçük kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Ağustos gibi iş yerinde hoşlandığınız bir kişi olabilir ancak duygularınızın karşılıksız çıkması olası. Evliliğinde sorun yaşayan akrep burçları ise bu yıl sorunlu ilişkilerini bitirmeyi ciddi olarak gündeme getirebilir. İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulmaya çalışabilirsiniz. Bekâr olan akrep burçları için bu yıl evlilik için uygun olmayabilir.

2012 Akrep Burcu Sağlık

Dış etkenler yüzünden değişen ruhsal sağlığınız ve bunun getirdiği psikolojik baskılar ortaya çıkabilir. Aşırı çalışmaya bağlı yorgunluklar yaşaya bilirsiniz.

 

YORUMLAR

Bu konu hakkındaki düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Yorum ekle

  Country flag

biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading

Facebook SayfamızReklam

2012 Burç Yorumları

Tavsiye Edenler

Son Yazılar

Widget RandomPosts not found.

The file '/widgets/RandomPosts/widget.ascx' does not exist.X

Widget EditorunSectikleri not found.

The file '/widgets/EditorunSectikleri/widget.ascx' does not exist.X

Son Yorumlar

Comment RSS

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan içerikler, genel bilgi amaçlı verilmiş ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Sitemiz herhangi bir uzmanın veya doktorun sitesi değildir.

Sağlık ve tıbbi konular hakkındaki bilgilerin kesin olduğunun, yan etkisi ya da zararı olmadığının kesin güvencesi yoktur. Sitemizde yer alan bilgiler, hiç bir zaman hastalıklara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılması ya da benimsenilmesinden sitemiz sorumlu sayılamaz. Kullanım riski Okuyuculara aittir.