cilt bakımı

Cilt Bakımı

Yüzümüzün  kırışıklık, sivilce gibi sorunları vardır. Bu yüzden   cilt bakımına genç yaşta başlayıp cildin türüne uygun cilt bakımı yapılmalıdır... [Devamı]

Bağlantılar

    Son Yorumlar

Cilt Bakımı

Saç Bakımı

Vücut Bakımı

Güzellik ve Makyaj

Moda

A dan Z ye Diyetler

Sağlık ve Beslenme

Örgü Dantel Elişi

Gelinlik ve Abiye Modelleri

   Google Reklamları       |   Kategoriler

Cilt Bakımı
Cilt Sağlığı
Saç Bakımı
Saç Uzatma
Güzellik
Vücut Bakımı
Göğüs Bakımı
Suna Dumankaya

Diyet Fitnes
El ve Ayak Bakımı
İbrahim Saraçoğlu
Kadın Sağlığı
Makyaj
Sağlık ve Beslenme
Ender Saraç
Anne ve Bebek

Saç Modeli Tavsiyesi

Moda-Giyim-Trend | Saç Bakimi

2009 ilkbaharına artık girmiş bulunuyoruz. Havalar henüz soğuk olsa da, bu bizim bahar moda sını konuşmamıza engel değil. Bu yazımızda dünyaca ünlü moda dergilerinden “Glamour” dergisinin yer verdiği baharın en gözde saç modelleri üzerine konuşalım.

İşte 2009 ilkbahar mevsimi için tavsiye edilen saç modelleri ve püf noktaları…

1- Oldukça kısa kesimli saç modelleri revaçta. Ense kısmı kısa, ön ve yan tarafları biraz daha uzun kesimli. Bu saç modelini derli toplu kullanmak için, düz bir fön çekmeniz, dağınık kullanmak içinse şekillendirici kremler uygulamanız gerekir. Yana taranmış, dağınık ya da düz şekillendirilmiş kâküllerin eşlik etmesi elbette ki gözden kaçırılmaması gereken bir nokta.


2- Büyük dalgalarla saçınıza klasik ve romantik bir görünüm verebilirsiniz. Saç maşasını saçınızın uçlarından yukarıya doğru dolayın. 15 saniye kadar tutup bırakın. Bu şekilde işlemi tüm saçınıza uyguladıktan sonra, saçınızı sadece yüzeysel olarak hafifçe fırçalayın. Biraz ışıltılı krem de sürerseniz artık hazırsınız demektir.


3- Ortadan ayrılmış doğal görünümlü saçlar da moda da yerini aldı. Uzun ve düz saçlar ile şık bir genç kız havasına bürünmenin tam zamanı. Büyük, yuvarlak bir saç fırçası, fön makinesi ve biraz jöle işinizi görecektir. Saçınıza fön çekerken dalgalardan kaçının, tamamen düz bir görünüm verin.


4- Atkuyruğu, basit bir model gibi gelebilir ama bu onun çekici olmadığı anlamına gelmez. Saçınızı boyun hizasında toplayabilir ya da şık bir görünüm için yukarıdan atkuyruğu yapabilirsiniz. Daha havalı bir görünüm için fırçanızla hafifçe kabartabilirsiniz.

Ve tabii ki son olarak, yazmadan geçemeyeceğimiz bir model; saçınızdan bir tutamını ayırıp, atkuyruğunun etrafına dolamak ve firketelemek.

YORUMLAR

Bu konu hakkındaki düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Pingbacks and trackbacks (1)+

Yorum ekle

  Country flag

biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading

Facebook SayfamızTüm bijuteri fırsatları için tıklayın !

Kapadokya' da Balayı Fırsatı

Reklam

2012 Burç Yorumları

Tavsiye Edenler

Son Yazılar

Widget RandomPosts not found.

The file '/widgets/RandomPosts/widget.ascx' does not exist.X

Widget EditorunSectikleri not found.

The file '/widgets/EditorunSectikleri/widget.ascx' does not exist.X

Son Yorumlar

Comment RSS

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan içerikler, genel bilgi amaçlı verilmiş ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Sitemiz herhangi bir uzmanın veya doktorun sitesi değildir.

Sağlık ve tıbbi konular hakkındaki bilgilerin kesin olduğunun, yan etkisi ya da zararı olmadığının kesin güvencesi yoktur. Sitemizde yer alan bilgiler, hiç bir zaman hastalıklara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılması ya da benimsenilmesinden sitemiz sorumlu sayılamaz. Kullanım riski Okuyuculara aittir.