cilt bakımı

Cilt Bakımı

Yüzümüzün  kırışıklık, sivilce gibi sorunları vardır. Bu yüzden   cilt bakımına genç yaşta başlayıp cildin türüne uygun cilt bakımı yapılmalıdır... [Devamı]

Bağlantılar

    Son Yorumlar

Cilt Bakımı

Saç Bakımı

Vücut Bakımı

Güzellik ve Makyaj

Moda

A dan Z ye Diyetler

Sağlık ve Beslenme

Örgü Dantel Elişi

Gelinlik ve Abiye Modelleri

   Google Reklamları       |   Kategoriler

Cilt Bakımı
Cilt Sağlığı
Saç Bakımı
Saç Uzatma
Güzellik
Vücut Bakımı
Göğüs Bakımı
Suna Dumankaya

Diyet Fitnes
El ve Ayak Bakımı
İbrahim Saraçoğlu
Kadın Sağlığı
Makyaj
Sağlık ve Beslenme
Ender Saraç
Anne ve Bebek

Sağlıklı Bronzluk İçin Doğal Vücut Yağları

Vücut Yağları Güneş ışınlarının zararlarından etkilenmemek ve daha güzel bir bronzluk elde etmek istiyorsanız işte tamamen doğal ve sağlıklı bronzlaştırıcı vücut yağları.

Çayla Daha Göz Alıcı ve Daha Sağlıklı Bronzluk

2 çorba kaşığı lanolini, 2 şer çorba kaşığı susam ve badem yağını kısık ateşte ayrı ayrı benmari usulü eritin ve karıştırın. Daha sonra içine yavaş yavaş 8 çorba kaşığı ılık ve çok koyu demlenmiş çay ilave edin ve cam bir şişenin içinde iyice karıştırın. Not: Çayın rengi cildinizin daha güzel bronzlaşmasını, susam yağı ise güneşin zararlı ışınlarından cildinizin etkilenmemesini sağlar.

İki çorba kaşığı lanolini ve iki çorba kaşığı susam yağını kısık ateşte benmari usulü eritin. Erittiğiniz karışımı ateşten almadan önce yarım fincan arıtılmış su ilave edip iyice karıştırın. Daha sonra ateşten alıp bir şişeye boşaltın ve iyice çalkalayın.

Bir avuç susam ve üzerini örtecek kadar suyu mikserde en yüksek hızda iyice karıştırdıktan sonra bir saat bekletin ve ince bir tülbentten süzerek suyunu çıkartın. Elde ettiğiniz karışımı cam bir şişeye koyup iyice çalkalayın. Cildinize yumuşaklık veren bu losyonu yüzünüz dahil tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. Denize her girişinizden sonra bu losyonu kullanmalısınız çünkü denizin tuzlu suyu susam yağını yok edecektir.

Yarım kahve fincanı badem yağı, yarım kahve fincanı ceviz yağı ve yarım kahve fincanı elma sirkesini cam bir şişenin içinde iyice karıştırıp güneşlenmeden önce vücudunuza sürün.

Güneş Yanıkları İçin Doğal Losyon

Bir yumurtanın beyazını bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı demlenmiş ıhlamur çayı ile iyice karıştırıp güneş yanığı olan yerlere yavaşça yedirerek sürün.

Sağlık, Güzellik Rehberi Ana Sayfası

Doa Kozmetik

Facebook SayfamızKapadokya' da Balayı Fırsatı

Reklam

2012 Burç Yorumları

Tavsiye Edenler

Son Yazılar

Widget RandomPosts not found.

The file '/widgets/RandomPosts/widget.ascx' does not exist.X

Widget EditorunSectikleri not found.

The file '/widgets/EditorunSectikleri/widget.ascx' does not exist.X

Son Yorumlar

Comment RSS

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan içerikler, genel bilgi amaçlı verilmiş ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Sitemiz herhangi bir uzmanın veya doktorun sitesi değildir.

Sağlık ve tıbbi konular hakkındaki bilgilerin kesin olduğunun, yan etkisi ya da zararı olmadığının kesin güvencesi yoktur. Sitemizde yer alan bilgiler, hiç bir zaman hastalıklara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Bu sitede yer alan bilgilerin kullanılması ya da benimsenilmesinden sitemiz sorumlu sayılamaz. Kullanım riski Okuyuculara aittir.